Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom O nas

Usługa

dobra jakość Aluminiowa folia ochronna na sprzedaż
dobra jakość Aluminiowa folia ochronna na sprzedaż
Od 2 lat współpracujemy z firmą Ritian. Zawsze mają oni odpowiedzi na wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zapewniają rozwiązanie, które działa. Folie ochronne są dobre, wszystkie w doskonałym wykonaniu.

—— Daniel M

Spotkałem ich na Targach Kantońskich i odwiedziłem ich fabrykę w 2015 roku, jest to naprawdę profesjonalny producent folii ochronnych. Ich ceny są konkurencyjne, co pozwala nam na znaczne oszczędności od czasu wykorzystania ich jako dostawcy. Polecam je.

—— Khaled Mavunkal

Im Online Czat teraz

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.
Factory Office Production line Warehouse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : RITIAN
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 7,000,000-8,800,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 50% - 60%
RITIAN specjalizuje się w produkcji folii do ochrony powierzchni - folii ochronnej PE, folii ochronnej PET, antystatycznej folii ochronnej, samochodowej folii ochronnej, folii ochronnej do materiałów budowlanych i innych powiązanych produktów dla producentów, producentów, instalatorów, odsprzedawców i wykonawców.

Mamy ponad 14-letnie doświadczenie w branży, OEM i ODM oraz niestandardowe i niestandardowe zamówienia są do przyjęcia. możemy dostosować parametry folii ochronnej do specyficznych właściwości odpowiednich dla Twojej firmy lub specjalnych potrzeb.

Usługa przedsprzedażna: Zbierz wystarczającą ilość informacji, aby zaoferować odpowiednie filmy zabezpieczające, które działają, a informacje obejmują: co z powierzchnią? kolor, grubość folii ochronnej, wymagane jest drukowanie logo, rozmiar każdej rolki, do użytku wewnątrz lub na zewnątrz ...

Serwis w sprzedaży: Śledź każdy szczegół dotyczący produktów, koncentruj się na harmonogramie produkcji i jakości, a wcześniej zarezerwuj statek do wysyłki ładunków.

Obsługa posprzedażna: śledź przesyłkę i obserwuj, jak produkt jest używany. W przypadku jakichkolwiek pytań i skargi na film ochronny powierzchni, wypracuj dobre rozwiązanie.

Jakieś pytania ?

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem sales01@ritiantech.com, a my z przyjemnością przedstawimy Ci rozwiązanie na zamówienie, które działa.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 008615112649463

Faks: +86-755-84080327

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)