Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

dobra jakość Aluminiowa folia ochronna na sprzedaż
dobra jakość Aluminiowa folia ochronna na sprzedaż
Od 2 lat współpracujemy z firmą Ritian. Zawsze mają oni odpowiedzi na wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zapewniają rozwiązanie, które działa. Folie ochronne są dobre, wszystkie w doskonałym wykonaniu.

—— Daniel M

Spotkałem ich na Targach Kantońskich i odwiedziłem ich fabrykę w 2015 roku, jest to naprawdę profesjonalny producent folii ochronnych. Ich ceny są konkurencyjne, co pozwala nam na znaczne oszczędności od czasu wykorzystania ich jako dostawcy. Polecam je.

—— Khaled Mavunkal

Im Online Czat teraz

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.
Factory Office Production line Warehouse

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : RITIAN
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 7,000,000-8,800,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 50% - 60%
Od momentu powstania w 2005 r. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd produkuje folie ochronne dla przemysłu na całym świecie. Specjalizując się w szerokiej gamie folii ochronnych do wielu zastosowań, od dziesięcioleci dostarczamy ekonomiczne i niezawodne produkty.

Stworzone w naszym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 10 000 000 metrów w Shenzhen w Chinach, nasze folie ochronne mają zastosowanie w wielu zastosowaniach - w tym w budownictwie, motoryzacji, profilach aluminiowych, metalach wstępnie malowanych, arkuszach plastikowych, urządzeniach domowych i urządzeniach elektronicznych - jest coś odpowiedniego dla każdej branży .

Dzięki 100% naszej selekcji produktów produkowanych we własnym zakresie, możesz mieć pewność, że Twój zakup będzie wysokiej jakości, drobiazgowo wyprodukowany przez firmę z bogatą historią doświadczenia, z której można czerpać.

Od momentu założenia postanowiliśmy skupić się na branży folii do ochrony powierzchni i staraliśmy się nadążyć za zmianami i wymaganiami w branży.

Oferując niestandardowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb zamówienia, możemy dostosować nasze parametry folii ochronnej do specyficznych cech - grubości, szerokości, przyczepności odpowiedniej dla Twojej firmy lub szczególnych potrzeb. Jako jeden z wiodących producentów folii ochronnych w Chinach konsekwentnie staramy się oferować niezrównaną obsługę klienta i łatwość zakupu, ponieważ większość naszych produktów jest dostępna online - oraz możliwość zamówienia niestandardowych folii ochronnych za pośrednictwem naszego kontaktu.

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 008615112649463

Faks: +86-755-84080327

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)