Wyślij wiadomość
Dom

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Chiny Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Współpracujemy z firmą Ritian od 2 lat, zawsze mają odpowiedzi na wszystkie wymagania dotyczące ochrony i zapewniają rozwiązanie, które działa. Folie ochronne są dobre, wszystko w doskonałym.

—— Daniel M.

Spotkałem ich na Targach Kantońskich i odwiedziłem ich fabrykę w 2015 roku, jest to naprawdę profesjonalny producent folii ochronnych, a ich ceny są konkurencyjne, co pozwala nam na znaczne oszczędności, odkąd używamy ich jako dostawcy.

—— Khaled Mavunkal

Im Online Czat teraz

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.
<-Video Images->

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Oceania
marki : RYTYJSKI
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 7,000,000-8,800,000
Rok założenia : 2005
pc Export : 50% - 60%

Since our establishment in 2005, Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd have been manufacturing protection film solutions for industries across the board. Od naszego założenia w 2005 r. Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd produkuje folie ochronne dla różnych branż. Specializing in a vast array of surface protection film for a multitude of purposes, we have been providing cost-effective, reliable products for decades. Specjalizując się w szerokiej gamie folii ochronnych do różnych celów, od dziesięcioleci dostarczamy niezawodne i opłacalne produkty.

 

Nasze folie ochronne, utworzone w naszym zakładzie produkcyjnym o powierzchni 88 000 stóp w Shenzhen w Chinach, mają zastosowanie w wielu zastosowaniach - w tym w budownictwie, motoryzacji, profilach aluminiowych, wstępnie pomalowanych metalach, arkuszach plastikowych, sprzęcie AGD i urządzeniach elektronicznych - każdy znajdzie coś dla siebie .

 

Dzięki 100% naszej selekcji produktów wytwarzanych we własnym zakresie, możesz mieć pewność, że Twój zakup będzie wysokiej jakości, skrupulatnie wyprodukowany przez firmę z długą historią doświadczeń.

 

Od momentu powstania postanowiliśmy skupić się na branży folii do ochrony powierzchni i staraliśmy się nadążać za zmianami i wymaganiami w branży.

 

Offering custom and bespoke orders, we can adapt our protection film parameters to a specific characteristics-thickness, width, adhesion suitable for your business or special need. Oferując zamówienia niestandardowe i na zamówienie, możemy dostosować parametry folii ochronnej do określonych właściwości - grubość, szerokość, przyczepność odpowiednie dla Twojej firmy lub specjalnych potrzeb. As one of the leading protection film manufacturers in China, we consistently strive to offer unmatched customer service and ease of purchase, with most of our products available online – and the option to order custom protection films through our contact us. Jako jeden z wiodących producentów folii ochronnych w Chinach konsekwentnie staramy się oferować niezrównaną obsługę klienta i łatwość zakupu, przy czym większość naszych produktów jest dostępna online - oraz możliwość zamówienia niestandardowych folii ochronnych za pośrednictwem naszego kontaktu.

 

Chiny Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. profil firmy 0

Chiny Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. profil firmy 1

Chiny Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd. profil firmy 2

 

 

Szczegóły kontaktu
Shenzhen Ritian Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Leo

Tel: 008615112649463

Faks: +86-755-84080327

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)